Přednosti vysokotlakých čisticích strojů Kränzle

Přednosti vysokotlakých čisticích strojů Kränzle Technické přednosti vysokotlakých čističů značky Kränzle předurčují veškeré tlakové myčky Kränzle k profesionální nasazení v průmyslu, potravinářství, stavebnictví, dílnách, zemědělství, ale také i pro očistu automobilů, domu nebo zahrady. V součinnosti s širokou paletou příslušenství Kränzle se tlakové myčky Kränzle stávají skvělými pomocníky v různých oblastech čištění.

Vysokotlaké čističe Kränzle jsou vybaveny těmito technickými výhodami

 Hlava čerpadla ze speciální mosazi
Hlava čerpadla od firmy Kränzle v Německu je vyráběna z kované speciální mosazi a zaručuje velmi dlouhou životnost.

 

 Pomaloběžný motor
Přístroje - s výjimkou modelů K 1132, K 1152 TS T, HD 10/122 - jsou vybaveny pomalobežnými, tichými 4-pólovými elektromotory s dlouhou životností (1.400 ot./min). Nižší otáčky redukují rozběhový proud, hlučnost a opotřebení.

 

 Keramikou potažený plunžr z ušlechtilé oceli (píst)
Všechny přístroje jsou vybaveny plunžry z ušlechtilé oceli potažené keramikou. Pozitivní vlastnosti plunžru z ušlechtilé oceli (dobrá tepelná vodivost) se spojují s pozitivními vlastnostmi keramické vrstvy (povrch s extrémně malým opotřebováním). Toto velmi výrazně zvyšuje životnost přístrojů.

 

 Zabezpečení proti běhu na sucho
Všechny přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflon-grafitovým kroužkem plunžru. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření, a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístroje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození = bezpečný chod na sucho.

 

 Bypasový provoz
Všechny přístroje se při uzavření pistole přepnou do bypasového provozu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána se zbytkovým tlakem cca 10 barů. Přístroje s dodatečným označením TS (TOTAL-STOP) v tomto případě odpojí motor. Čerpadlo a pohon budou odlehčeny, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

 Plynulá regulace tlaku a množství vody
U všech přístrojů s vyjímkou zdvojeného agregátu může být pracovní tlak, tedy i množství vody přesně nastaveno na příslušný čistící úkol.

 

 Manometr z ušlechtilé oceli
Všechny přístroje jsou vybaveny velkými, přehlednými a glycerinem tlumenými manometry z ušlechtilé oceli. Kvalita od Kränzle i v detailech.

 

 Bez přítomnosti koroze a s dlouhou životností
Nesmějí se vyskytnout poruchy činnosti vzniklé korozí. Komponenty čerpadla a bezpečnostních zařízení, které přivádějí vodu, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli nebo speciální mosazi.

 

 Systém zpětného vedení netěsností
Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch nemohl dostat k těsnění čerpadla. Tím se výrazně zvyšuje životnost plunžrů a čerpadla.

 

 Šasi Roto-Mold
Stroj K 1152 TS T a stroje řady K 2000, Profi a quadro jsou vybaveny šasím Roto-Mold. Tento mimořádně pevný rám odolný proti deformaci vyrobený z jednoho kusu materiálu maximalizuje stabilitu vysokotlakého čističe. Motor a čerpadlo jsou v rámu dobře chráněny a jsou v bezpečí před vnějšími vlivy. Toto šasi společnosti Kränzle je prakticky nezničitelné.

 

 Bezpečnost výrobků
Přístroje firmy Kränzle jsou vyzkoušeny a příslušně certifikovány podle postupu CE a také postupu TÜV/GS.

Na produkty Kränzle.

Další informace Kränzle studenovodní čističe s benzínovým motorem Honda

Další informace Kränzle originální příslušenství Kränzle

Další informace Chemfuture - čisticí prostředky k vysokotlakým čističům

+420 353 220 334

Rychlý kontakt

+420 603 588 721
+420 603 165 979