Zemědělství a očista zvířat

Čisticí stroje Kränzle jsou ten správný předpoklad pro zdraví, hygienu a zdravé pracovní podmínky v zemědělství. Při čištění stájí je požadován vysoký odplavovací účinek, který dosahován se stroji s odpovídajícím tlakem vody a především s vysokým vodním výkonem. Toto je vlastní především nové sérii Kränzle L, sérii velké Quadro nebo strojům Kränzle Therm-1. Čištění zvířat umožňuje přesně nastavitelná teplota u strojů Kränzle Therm-1. 
Obzvláště odolná nerezová provedení strojů Kränzle jsou vhodná při vyšších nárocích na denní údržbu silně zašpiněných zemědělských strojů, nástaveb a traktorů. S podporou příslušenství Kränzle, jako jsou pěnový injektor, mycí kartáče a prodlužovací nástavce pro tlakové myčky Kränzle, dosáhnete snadno a rychle výsledků. Pomocníky mohou být i vysavače na sucho a mokro Kränzle Ventos a zametací kartáč Kränzle 2+2.
Tisíce strojů Kränzle jsou již po vícero desetiletí po celém světě nasazeny v zemědělství a pro očistu zvířat. Učiňte i Vy zkušenost s kvalitou Kränzle.

 

Více informací naleznete v produktech.